Tule finaaliin kannustamaan!

17.01.2020

Ovatko oppilaasi kiinnostuneita ruoanlaitosta ja kouluruoasta? Ehkä he haaveilevat urasta keittiössä? Tai haluaisitko osallistaa heitä enemmän kouluruokaan liittyen? Tuo luokkasi kannustamaan finalistitiimejä parempiin tuloksiin!

Kouluruokakilpailun finaali järjestetään keskiviikkona 11.3. Gastro Helsinki -messuilla. Toivomme 1 valvojaa 15 oppilasta kohden. Osallistuminen on maksutonta ja lapset saavat paikan päällä eväspussin, jottei nälkä pääse yllättämään.

Toimi nopeasti, sillä paikkoja on rajoitetusti! Ota meihin yhteyttä linkin lomakkeen kautta ja sovitaan asioista tarkemmin. Tarvitsemme kaikkien mukaan tulevien oppilaiden ja opettajien nimet nimitarroja varten sekä opettajan puhelinnumeron.

Huom! Katsomo on täynnä.

Tilaa uutiskirje

Tilaa Kouluruokakilpailun uutiskirje, niin saat ensimmäisenä tietoosi kilpailun uusimmat käänteet, muistutuksen kisan aikatauluista ja paljastuksia kulissin takaisista tapahtumista.

Yhteistyössä